czwartek, 3 lutego 2011

Kilka ciekawych linków

http://www.youtube.com/watch?v=JKSNXk51_RE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=08ubdq3waFk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=-rW1C3V_Hy4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=NGNlgXo3dbw

Te cztery linki dość właściwie podsumowują czym owa Platforma Obywatelska tak naprawdę jest. Ktoś może się przyczepić, że nie atakuję innych partii. Otóż SLD czy LiD(zależnie od tego, jak tam się oni nazywali) dość otwarcie przyznają, że są partią socjalistyczną, otwarcie wyznają to, że ludzie są zbyt głupi, by móc o sobie samemu decydować. PiS ostatnio samo przyznało ustami JE Kurskiego, że są partią socjaldemokratyczną, więc także nie ma czego tu rozpatrywać(może poza tym, dlaczego przy tych poglądach uważają siebie za prawicę?), PSL miało kilka ciekawych projektów, ale uznaję ich raczej za szare myszki, które dogadają się z każdym, niezależnie od poglądów.

Warto również przypomnieć, że jakiś poseł PiS(nie pamiętam nazwiska), gdy przechodził do PO powiedział, że wcale poglądów zmieniać nie musiał, by być posłem innej partii. To samo JE Radosław Sikorski, który w obu rządach ostatnich lat był ważnym ministrem, a oba rządy były sprawowane przez inne od siebie partie.

Refleksja powinna nasuwać się sama, jednakże boleć może to, że dobre imię liberalizmu zostanie zszargane rządami łżeliberałów z PO, a już słychać było czasem głosy, zwłaszcza z ust PiS, że to krwiożerczy liberalizm partii Tuska doprowadza naszą gospodarkę do spowolnienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz